Події

«Олімпійський тиждень» в Студмістечку Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Кафедра фізичного виховання та спорту запрошує усіх охочих взяти участь у заході присвяченому Дню студентського спорту!

20 вересня о 16:00 до Міжнародного Дня студентського спорту запрошуємо відвідати "Олімпійський тиждень"! На майданчиках будуть

Профком ЛНУ імені Івана Франка висунув вимоги до Кабміну

Презентація профбюро та органів студентського самоврядування на економічному факультеті

12 вересня 2018 р. в Актовій залі економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка студенти-економісти 1 курсу мали можливість ознайомитися з основними напрямками діяльності органів студентського самоврядування та профбюро економічного факультету. Кожен з представників студентських ініціатив презентували  "першачкам" свої програми та радо запросили всіх активних, кмітливих та ініціативних до співпраці!

Спортивне свято в КНУ

12 вересня 2018 року в навчально-спортивному комплексі КНУ відбулося спортивне свято з нагоди Дня Університету та Дня фізичної культури і спорту України.