Дещо цікаве окрім геології!

.

На геологічному факультеті, за сприяння профбюро факультету, з нагоди професійного свята Дня геолога організовано виставку «Дещо цікаве окрім геології», на якій представленні цікаві роботи співробітників та студентів.
Роботи дуже різноманітні за технікою виконання.


Ось ніжні акварелі, які можуть прикрасити дитячі казки і не тільки, картини, виконані олією, нагадують про студентську практику в Криму. Флористичні роботи, які дають «друге життя» квітам та травам. Різнобарвні вишивки милують око, тут і картинки виконані «хрестиком», гладдю, бісером, особливої уваги потребують майстерно вишиті ікони, ткані гобелени. Цікаві вироби з коріння дерев – «Гном - геолог», «Ярило» та інш. Неможливо відірвати погляд від царства ляльок та м‘яких іграшок. Вражають різноманітністю в‘язані гачком речі – це і серветки і жіночі сукні, які не поступаються моделям з подіумів. Окреме місце займають символи Великодня - чудові різнокольорові писанки виконанні в різних стилях та техніках. Слід відзначити столик, оздоблений декоративним камінням. На окремому стенді представлені художні фотографії.
Експозиція ще раз доводить, що геологи невтомно займаються не лише пошуком, видобутком мінеральної сировини, науковими відкриттями та підготовкою фахівців, а це дуже талановиті люди, які мають широкий світогляд та різноманітні захоплення.

Як часто ви відвідуєте нас?