Осінь в Умані

3 листопада профспілковий актив студентів механіко-математичного факультету та Інституту філології за фінансової підтримки Первинної профспілкової організації Київського національного університету імені Тараса Шевченка відвідали дендропарк  "Софіївка» в Умані.

Національний дендрологічний парк «Софіївка» - парк, навчально-дослідницького інституту Національної академії наук України, розташований в північній частині міста Умань, на берегах річки Каменка. Це одне з найпопулярніших місць відпочинку в Україні. Кожен рік його відвідує близько 500 тисяч людей. Уманський парк "Софіївка" є шедевром і зразком світового садово-паркового мистецтва кінця XVIII – початку XIX ст.

Численні ставки, фонтани, водоспади, скульптури, екзотичні дерева, тихі алеї… Тому, хто потрапляє сюди вперше, не віриться, що все це багатство знаходиться в українській провінції. До Києва наші профспілкові активісти повернулися з неймовірними враженнями і незабутніми емоціями. Ось така вона – чарівна осінь в Умані.