Відбулося засідання профкому

15 листопада 2012 р. відбулось засідання профспілкового комітету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Відповідно до плану роботи профспілкового комітету на засіданні виступили з інформацією про роботу профбюро голова профбюро історичного факультету Сорока Юрій Михайлович та голова профбюро студмістечка Власова Надія Валентинівна. У звітах було висвітлено основну роботу , яку проводять профбюро, їх взаємодія з адміністрацією та студентами. Крім позитивних моментів в звітах були висвітлені і проблемні питання, що їх турбують. Після обміну думками роботу профбюро історичного факультету та профбюро студмістечка було оцінено задовільно.

По третьому питанню порядку денного щодо вступу до профспілки аспірантів першого року навчання, докторантів та студентів виступила головний спеціаліст профкому Волошко Світлана Василівна, яка проінформувала про кількість аспірантів, докторантів та студентів які  вступили у 2012 р. до КНУ імені Тараса Шевченка та кількість нових членів профспілки. Незважаючи на нормальний результат цю роботу припиняти не можна.

Голова комісії з роботи з дітьми Куровська Людмила Францівна проінформувала членів профкому про підготовку до Нового року та повідомила дати проведення Новорічних ранків для дітей співробітників, аспірантів, докторантів та студентів університету.

Заст.голови профкому по роботі зі студентами Шамрай В”ячеслав Вікторович проінформував профспілковий комітет про проведення звітів та виборів у первинних профспілкових організаціях студентів. На засіданні профкому було затверджено Постанову про проведення звітів та виборів у первинних профспілкових організаціях студентів і графік проведення виборів.

Заст.голови профкому Чомко Дмитро Федорович проінформував профком про плани роботи профкому та президії профкому на І півріччя 2013 р., які були затверджені на засіданні одноголосно.

233ry5r0pfo5u4aqim9pf_z0_rdffvyclhoathimpyv6ngbtrnmlgyflscpfqxtn-qnwjnrhntwtmzoqxsidb1tctarzwqd0rdka0s4zoo76gpks