результати фотоконкурсу "Дякую профкому за..."

З 20 жовтня 2012 р. по 20 листопада 2012 р. Первинна профспілкова організація Київського національного університету імені Тараса Шевченка та редакція студентського профспілкового журналу "Життя НОН-СТОП" проводили фотоконкурс "Дякую профкому за...". Учасниками були виключно студенти нашого університету, які протягом вищезгаданого періоду мали можливість завантажити одне ідейне фото.

За результатами інтернет-голосування та за рішенням компетентного журі переможцями стали:

1 місце

- Запорожець Альона Леонідівна - студентка 1 курсу факультету соціології;

2 місце

- Захарова Олександра Артемівна - студентка 3 курсу факультету соціології;

3 місце розділили:

- Побережник Альона Олександрівна - студентка 2 курсу магістратури юридичного факультету;

- Корінець Юлія Олександрівна - стдудентка 2 курсу магістратури юридичного факультету.

А студент 4 курсу хімічного факультету Карамаш Максим Леонідович став переможцем у номінації Вибір редакції "Життя НОН-СТОП".

1 місце

2 місце

3 місце

Вибір редакції "Життя НОН СТОП"