Відбувся виїзний семінар-навчання профспілкового активу

З 29 листопада 2012 р. по 2 грудня 2012 р. на базі санаторію «Червона калина» (Рівненська обл.) відбувся виїзний семінар-навчання профспілкового активу університету.

Насичена програма семінару включала загальну дискусію, а саме: «Мотивація членства у профспілці. Інформаційне забезпечення профкому та профспілкових бюро».

Цікавими та оригінальними були виступи-презентації голови профбюро факультету кібернетики Яресько А.В. та голови профбюро механіко-математичного факультету Данілова В.Я..

З метою оволодіння технологіями, механізмами органайзингу - складової організаційного зміцнення профспілки, голова профбюро Інституту високих технологій Іванов І.І.  провів тренінг: «Залучення до профспілки за допомогою сучасних електронних систем».

Цікаву та інформаційно насичену лекцію щодо мотивації членства у профспілці прочитала головний спеціаліст профкому Волошко С.В.

Окрім офіційної частини учасники семінару мали можливість відвідати історичні місця Рівненської та Волинської областей. Зокрема, - Луцький замок - один із найбільших і найдавніших в Україні, побудований останнім великим князем Галицько-Волинської Русі Дмитром-Любартом, Музей української Першокниги Пересопницького Євангелія - експозиція музею розповідає про українську Першокнигу – Пересопницьке Євангеліє, яка є визначною пам’яткою національного Ренесансу. Творці Першокниги – княгиня Анастасія Заславська, писар Михайло Василевич, архімандрит Пересопницького монастиря Григорій. Не менш цікавою та захоплюючою була екскурсія до музею Партизанської слави, що в с. Лопатень - цей затишний куточок поліської природи в грізні роки гітлерівської окупації був домівкою партизанських загонів. Лопатенський меморіал (автор – народний художник УРСР, скульптор Я.Чайка), розкинувся на площі 12 гектарів. У глиб лісу пролягла алея білокорих беріз – алея Слави. Уздовж неї – портрети уславлених партизанських командирів. Алея приводить до кургану – двоярусного земляного насипу, на якому встановлено обеліск. На його постаменті золотом написані слова: „Героям-партизанам”. На цьому місці була стоянка партизанського загону, яким керував полковник Д.М.Медведєв.

Підсумки роботи свідчать про те, що учасники семінару поповнили багаж своїх знань, обмінялись досвідом та висловили бажання продовжувати практику таких заходів.