Відбулося засідання робочої групи ЦК Профспілки

12 лютого 2013 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося засідання робочої групи з обговорення та підготовки пропозицій до законопроектів «Про вищу освіту», зареєстрованих у Верховній Раді України.

У заході взяли участь голова Профспілки працівників освіти і науки України Георгій Труханов, голова ради вищої школи ЦК Профспілки працівників освіти і науки України, голова первинної профспілкової організації Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Цвих, ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Губерський, голова Громадської ради при Міністерстві освіти і науки молоді та спорту України, секретар Спілки ректорів ВНЗ України Ярослав Болюбаш, голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь, голови первинних профспілкових організацій Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" Віталій Молчанов, голова первинної профспілкової організації Чернівецького національного
університету Микола Боднарук, заст.
голови первинної профспілкової організації  Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара Сергій Козорог, голова первинної профспілкової організації студентів, аспірантів та докторантів Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна Сергій Махновський, голова первинної профспілкової організації студентів Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Станіслав Цибін, голова Київської обласної організацій профспілки Анатолій Цикалюк та ін.

На засіданні було обговорено концептуальні підходи щодо законодавчого забезпечення вищої освіти, що будуть узагальнені та направлені до Верховної Ради України.