Відбулося засідання профкому

21 лютого 2013 р. в ауд. 239 головного корпусу університету відбулося засідання профкому з наступним порядком денним:

1. Звіт про використання кошторису за 2012 р. Затвердження кошторису профкому на 2013 р.;
  2. Статистичний аналіз членства у профспілці.;
  3. Зміни у складі членів профкому, президії профкому.;
  4. Внесення змін до складу Ради Профспілки працівників освіти і науки м.Києва;
  5. Затвердження голови комісії з роботи зі студентами;
  6. Підсумки оздоровлення студентів під час зимових канікул.;
  7. Інформація про підготовку питання для розгляду на ректораті «Про стан охорони праці на природничих факультетах».;
  8. Інформація про роботу профбюро радіофізичного факультету.;
  9. Інформація про роботу профбюро Астрономічної обсерваторії.;

10.  Різне.

По першому питанню присутніх проінформувала головний бухгалтер профкому Ващенко Н.Г. За результатами голосування було одноголосно затверджено кошторис профкому на 2013 р.

Головний спеціаліст профкому Волошко С.В. ознайомила присутніх на засіданні із статистичним аналізом членства у профспілці. Станом на 21 лютого 2013 р. профспілкова організація університету налічує  22106 осіб. З них:

-         співробітники, аспіранти, докторанти – 7 493;

-         студенти – 14 608;

-         пенсіонери – 5.

Також було проінформовано, що до Первинної профспілкової організації Київського національного університету Профспілки працівників освіти і науки України вступили 129 співробітників Коледжу геологорозвідувальних технологій та  40 співробітників оптико-механічного коледжу.

Щодо змін у складі членів профкому, президії профкому, внесення змін до складу Ради Профспілки працівників освіти і науки м.Києва та затвердження голови комісії з роботи зі студентами - присутніх проінформував заступник голови профкому Чомко Д.Ф. На засіданні було прийнято наступні постанови:

1. Відповідно до постанови профспілкового комітету Київського національного університету імені Тараса Шевченка від 21 лютого 2013 р. вивести зі складу профкому у зв»язку з закінченням терміну навчання в університеті Задоянчук Оксану Олександрівну та Нестерову Крістіну Павлівну, вивести зі складу членів профкому у зв»язку з звільненням з університету Жукову Олену Серафимівну, вивести зі складу членів профкому за власним бажанням Гайдаржи Марину Миколаївну. Ввести до складу членів профкому голову профбюро підготовчого факультету Бурлачкіна Олександра Валентиновича, голову профбюро Коледжу геологорозвідувальних технологій Висоцьку Валентину Яківну, голову профбюро Оптико-механічного коледжу Коваль Вікторію Василівну, голову профбюро студентів юридичного факультету Іванічеву Анастасію Сергіївну.
  2. відповідно до постанови профспілкового комітету Київського національного університету імені Тараса Шевченка від 21 лютого 2013 р. вивести зі складу президії профкому у зв’язку із закінченням терміну навчання в університеті Задоянчук Оксану Олександрівну та Нестерову Крістіну Павлівну і ввести до складу президії профкому Кириллову Юлію Олегівну – студентку 3 курсу ІМВ і Любчик Оксану Сергіївну – студентку 4 курсу геологічного факультету.
  3. відповідно до постанови профспілкового комітету Київського національного університету імені Тараса Шевченка від 21 лютого 2013 р. вивести зі складу членів Ради Профспілки працівників освіти і науки м.Києва у зв’язку із закінченням терміну навчання в університеті:

Нестерову Крістіну Павлівну, Задоянчук Оксану Олександрівну, Безуського Олексія Юрійовича, Моцар Олену Валеріївну та ввести до складу членів Ради Профспілки працівників освіти і науки України Іванічеву Анастасію Сергіївну студентку 3 курсу юридичного факультету, Брацейку Анну Володимирівну - студентку 3 курсу механіко-математичного факультету, Березяк Оксану Вячеславівну – студентку 3 курсу Інституту філології та Прокопчук Вікторію Михайлівну – студентку 3 курсу радіофізичного факультету.

1. відповідно до постанови профспілкового комітету Київського національного університету імені Тараса Шевченка від 21 лютого 2013 р. «Про затвердження голови комісії профкому з роботи зі студентами» - затвердити головою комісії з роботи зі студентами студентку 3 курсу Інституту філології Березяк Оксану Вячеславівну.

Заступник голови профкому Шамрай В.В. ознайомив присутніх із підсумками зимового оздоровлення. Він зазначив, що з 4 по 8 лютого 2013 р. студенти та аспіранти різних факультетів у кількості 204 чол. (з них 7 аспірантів) Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які є членами профспілки відпочили та оздоровились у гірськолижному туристичному комплексі Буковель.

Також на засіданні профкому було заслухано інформацію про роботу профбюро радіофізичного факультету (інформував голова профбюро радіофізичного факультету – Радченко С.П.) та інформацію про роботу профбюро Астрономічної обсерваторії  ( інформував голова профбюро Тарануха Ю.Г.). Детальніше про інформацію профбюро читайте на сайті.