Відбулося засідання комісії по роботі зі студентами

27 лютого 2013 р. в 204 ауд. Головного корпусу університету відбулося засідання комісії по роботі зі студентами з наступним порядком денним:

1.  Інформація про облік студентів ОКР «спеціаліст» та ОКР «магістр».
  2.  Інформація щодо змін у складі комісії по роботі зі студентами.
  3.  Інформація про надання студентам ЄДИНОГО КВИТКА.
  4.  Питання щодо делегування представника комісії по роботі зі студентами на збори СПУ.
  5.  Інформація щодо тренінгів з ораторського мистецтва.
  6.  Різне.

По першому питанню присутніх проінформувала провідний спеціаліст профкому Щербина В.С.. Члени комісії по роботі зі студентами ознайомилися зі статистичним аналізом членства у профспілці. Було прийнято рішення активізувати роботу профбюро студентів факультетів/інститутів по залученню студентів до лав профспілки.

Зі змінами, що відбулися у складі комісії по роботі зі студентами ознайомив заступник голови профкому Шамрай В.В., який зазначив що на факультеті психології  та на юридичному факультеті відбулася звітно-виборча профспілкова конференція студентів у зв’язку із закінченням терміну навчання в університеті студентки 2 курсу магістратури факультету психології Гулько Г.О. та студентки 2 курсу магістратури юридичного факультету Нестерової К.П. Новообраними головами профбюро стали: на юридичному ф-ті – студентка 3 курсу, Іванічева Анастасія Сергіївна, на факультеті психології –  студентка 3 курсу, Маєвська Марина Вікторівна.

Голови профбюро студентів факультетів/інститутів отримали інформацію щодо користування Єдиним Квитком. В.С.Щербина зазначила, що Єдиний квиток було розроблено для студентів-сиріт вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації та учнів профтехучилищ міста Києва. Єдиний квиток дає право його власнику на безоплатне відвідування культурно-масових заходів, спортивних споруд, музеїв, виставок та безкоштовний проїзд у громадському міському транспорті.

Окрім вищесказаного, на засіданні розглядалося питання щодо делегування постійного представника від комісії по роботі зі студентами Первинної профспілкової організації Київського національного університету імені Тараса Шевченка на збори Студентського парламенту університету. Було прийнято рішення делегувати студентку 2 курсу магістратури філософського факультету, голову профбюро студентів – Задоянчук Оксану Олександрівну, як постійного представника комісії по роботі зі студентами на збори СПУ, для налагодження плідної та продуктивної співпраці між студентськими організаціями та самоврядуванням університету.

Слід зазначити, що на засідання завітав представник Школи Красномовства Олександр Зайома, який запропонував присутнім відвідати тренінг з ораторського мистецтва. Він наголосив, що завдяки цьому курсу кожен отримає можливість відкрити себе як особистість в першу чергу та отримає безліч цікавих і корисних відкриттів. Всі знання, отримані під час проходження даного курсу легко застосовуються в житті і приносять чудові результати. Було прийнято рішення головам профбюро студентів розповсюдити інформацію на факультетах/інститутах і надати списки бажаючих відвідувати дані курси (в електронному вигляді)  провідному спеціалісту профкому Щербині В.С.