Відбулась звітно-виборча профспілкова конференція студентів філософського факультету

19 березня 2013 р. у зв'язку із закінченням терміну навчання в університеті студентки 2 курсу магістратури Задоянчук Оксани Олександрівни відбулась звітно-виборча профспілкова конфреренція студентів філософського факультету. На конференції були присутні заступник декана філософського факультету - Комаха Лариса Григорівна, голова профбюро філософського факультету - Фенно Ірина Миколаївна, представники від профспілкового комітету - заступник голови профкому Шамрай В'ячеслав Вікторович та провідний спеціаліст профкому Щербина Вікторія Сергіївна.

За результатами відкритого голосування, рішенням більшості голосів - новообраною головою профбюро студентів філософського факультету стала студентка 3 курсу Черненко Анна. Вітаємо!

ФОТО: Ольга Маркович