Футбольна команда нашого університету потрапила в групу В

20 березня 2013 року у конференц-залі стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського відбулась офіційна церемонія жеребкування Студентської футбольної ліги, спільного проекту Фан-клубу ФК «Динамо» та Студентської профспілкової асоціації м. Києва.

Почесними гостями події стали семикратний чемпіон СРСР та старший тренер молодіжного складу «Динамо» Володимир Мунтян, центральний захисник ФК «Динамо» і національної збірної України Тарас Михалик, віце-президент «Динамо» Олексій Семененко, спортивний журналіст із динамівським серцем Олександр Липенко, президент офіційного Фан-клубу «Динамо» Сергій Михайленко та голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти Олександр Яцунь. Зустріч розпочалась із розіграшу призів серед знавців футбольної історії ФК «Динамо».

Минулого року чемпіоном серед університетських збірних стала команда Національного університету харчових технологій, випередивши Київський національний медичний університет імені О.Богомольця та Національний політехнічний університет України «КПІ». Команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка посіла сьоме місце, що за словами Олександра Липенка, засмутило його, оскільки він сам є випускником нашого навчального закладу.

Цьогоріч у Чемпіонаті братимуть участь 16 футбольних команд. Матчі відбудуться на спортивно-тренувальній базі ФК «Динамо» Київ у Конча-Заспі, а фінал – на стадіоні «Динамо» імені В.Лобановського. Чемпіонат стартує 23 березня 2013 року.

Досвідчені футболісти поділились із аудиторією спогадами про початок своєї кар’єри. Олексій Семененко розповів, що колись грати за збірну факультету було рівнозначним грі за національну збірну. Тарас Михалик побажав юним спортсменам успіхів та здоров’я, зазначивши: «Шанс є в кожного».

За результатами жеребкування, збірна КНУ імені Т.Шевченка опинилась у групі В. ЇЇ суперниками стали футболісти Київського національного університету будівництва і архітектури, Київського університету ринкових відносин та Національного політехнічного університету України «КПІ».

Бажаємо удачі футболістам нашого університету, результативних передач та успішної реалізації гольових моментів!

Розподіл футбольних команд за групами

Група А

1. Київський університет імені Б.Грінченка
  2. Національний транспортний університет