Відбулося засідання комісії по роботі зі студентами

21 березня відбулося засідання комісії по роботі зі студентами Первинної профспілкової організації Київського національного університету імені Тараса Шевченка на якому були присутні голова профкому – Володимир Федорович Цвих, заступник голови профкому по роботі зі студентами В’ячеслав Вікторович Шамрай, провідний спеціаліст профкому Вікторія Сергіївна Щербина, голови студентських профбюро, керівник Центру працевлаштування студентів при ППО КНУ імені Тараса Шевченка Кирило Боханов.

На засіданні було піднято ряд питань, обговорено майбутні проекти комісії по роботі зі студентами.  Зокрема,  прийняття делегації профактиву Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, виїзне профспілкове навчання,  масштабний захід «Містер КНУ - 2013», співпрацю з партнерами, фінансування заходів, кошторис Профспілки та інші.

Текст: Вікторія Савчук

Фото: Світлана Бучик