Профком презентує!

.

Ярмарок вакансій «Імпульс-2013».

9 та 10 квітня в нашому університеті проходитиме ярмарок вакансій «Імпульс-2013» для студентів та випускників, що шукають, або планують найближчим часом шукати роботу. Захід відбуватиметься у форматі виставки. Кожна компанія-роботодавець презентуватиме можливості роботи та побудови кар’єри в ній зі свого виставкового стенду.

alt

На ярмарку вакансій ви зможете познайомитись з людьми, що приймають рішення про прийняття на роботу того чи іншого кандидата, дізнатися більше про особливості роботи з «перших» вуст, отримати інформацію про наявні вакансії, вимоги та компенсації. Тут же в зможете лишити своє резюме, домовитись про співбесіду та зрештою знайти роботу.

9 квітня захід проходитиме в холі радіофізичного факультету (проспект академіка Глушкова 4-г), саме в цей день в рамках заходу проходитиме спеціалізоване відділення «Робота в IT».10 квітня – хол Головного корпусу (вул. Володимирська, 60).

Час роботи ярмарку вакансій з 10.00 до 16.00.

Деякі з учасників заходу:

9 квітня: GlaxoSmithKline, Google, Softheme, Materialise, Viasat, Мережа магазинів біля дому «Фора», PwC, ПАТ "Концерн Галнафтогаз"

10 квітня: GlaxoSmithKline, Ernst & young, Unilever

Детальніше про роботодаців учасників заходу, та программу ви можете дізнатись на сайті: stud-cent.univ.kiev.ua або на наших сторінках в соцмережах http://vk.com/stud.centr та http://www.facebook.com/stud.centr.impulse

 

Організатори заходу:

Центр працевлаштування студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка при Первинній профспілковій організації

Профком Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Як часто ви відвідуєте нас?