Відбулася звітно-виборча профспілкова конференція студентів механіко-математичного факультету

22 березня 2013 р. у зв'язку із закінченням терміну навчання в університеті студента 2 курсу магістратури Безуського Олексія Юрійовича відбулася звітно-виборча профспілкова конференція студентів механіко-математичного факультету. На конференцію завітали заступники декана з виховної та навчальної робіт - Перегуда Олег Володимирович та Безущак Оксана Омелянівна, представники від профспілкового комітету університету - заступник голови профкому Шамрай В'ячеслав Вікторович та провідний спеціаліст профкому Щербина Вікторія Сергіївна.

За результатами відкритого голосування новообраною головою профбюро студентів механіко-математичного факультету стала студентка 1 курсу - Козяр Вікторія. З чим ми її вітаємо та бажаємо успіхів на профспілковій ниві!

ФОТО: Оксана Березяк