Танцювальна студія „StuDance”

Первинна профспілкова організація КНУ імені Тараса Шевченка здійснила мрію сотні студентів у студмістечку. У жовтні минулого року почала працювати танцювальна студія „StuDance”.  Тепер студенти мають можливість культурно розвиватись та реалізувати свій творчий потенціал. Відомо, танці мають позитивний вплив на психічний та фізичний стан, а отже „StuDance” – це важливий соціальний проект. Танцювальна студія працює кожного дня (крім неділі) за адресою Ломоносова 49 (гурт.№10) у двох напрямках: 1) навчальний (майстер-класи по стрейчингу, хіп-хопу, контемпу) 2) творчий (хореографічні постановки на університетські концерти).

Найближчі виступи StuDance:

29 березня, о 12.00  – День географа (ІПО)

4 квітня, о 14.00 – Друга церемонія нагородження „Оскар” – геологічний ф-т

4 квітня, о 18.00 – Містер КНУ (ІМВ)

5 квітня, о 20.00 – Звітний концерт StuDance (клуб „Sky hall”)

17 квітня, о 18.00 – Царівна ІФ

17 квітня – Міс інституту біології

28 квітня, о 18.00 – Фінальний концерт „Почуй світ” від БФ „Серце до серця” (Маріїнський парк)

29 квітня, о 18.00 – Гала-концерт студії „Соло” (Головний корпус КНУ імені Тараса Шевченка)

ТЕКСТ: Оксана Любчик

ФОТО: Оксана Любчик