Благодійна акція «Серце до Серця»

.

Первинна профспілкова організація Київського національного університету імені Тараса Шевченка приєдналася до благодійного фонду «Серце до Серця» у їхній щорічній, вже VIII, акції по забезпеченню, у встановленому чинним законодавством порядком, медичним обладнанням дитячих лікувальних закладів, відповідно до затвердженої програми.

alt 

Студенти завжди з радістю підтримують соціальні проекти Студентських профбюро інститутів  та факультетів («День Донора», «Збір одягу, харчів, іграшок та всього необхідного для  дитячих будинків», «Відвідання притулків для тварин»), тому, звісна річ, що благодійна акція не оминула  актив і цього разу.

Студенти виголосили бажання підтримати акцію не лише словом, а й ділом і вже почали заповнювати анкети, щоб стати волонтерами фонду.

Школа танцю «StuDance», створена за підтримки ППО КНУ імені Тараса Шевченка, братиме активну участь у концертній програмі Фонду. Голова профбюро студентів геологічного факультету Любчик Оксана буде ведучою одного з таких концертів, а координатором цьогорічної акції в  університеті є голова профбюро студентів Інституту філології  Березяк Оксана.


Про це, та багато іншого можна дізнатися у нашій профспілковій газеті «Життя НОН-СТОП».

Деталі за посиланнями:

http://vk.com/studkomisiia

http://sercedoserca.com.ua/

Відкривайте Ваші серця на благо добрих справ!!! Творімо добро разом!

Текст: Оксана Березяк 

 

Як часто ви відвідуєте нас?