Перемога збірної КВК КНУ імені Тараса Шевченка в міжнародній лізі

Березень 2013 став по-справжньому знаковим для збірної КВК Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Саме в цей день команда пережила дві великі події. Про все по порядку. 18 березня, сівши на поїзд Київ - Харків, учасники вирушили підкорювати першу столицю, та й ОМіК в цілому. Саме в Харкові знаходиться єдина в Україні Центральна Слобожанська ліга Міжнародного Союзу КВК, яка за значимістю вважається другою в нашій державі. Після 3 днів напруженої і кропіткої роботи Збірна Шевченка постала перед харківським глядачем. Тема гри «... І досвід син помилок важких» ідеально підійшла б як девіз виступу нашої команди. Оцінки за виступ справедливо виявилися невисокі, і збірна зайняла 6 місце з 9 виступаючих команд. Ну, початок виступів в офіційних лігах годиться, далі буде краще. Варто відзначити, що за результатами цієї гри «Збірна Шевченка» пройшла до 1/4 Першої української ліги в місті Одеса.

Набагато веселіше йшли справи в Києві, де 28 березня «біленькі хлопці» взяли участь у кубку Дружби Києво-Могилянської Академії. Також за кубок боролися команди з НУХТ, КНТЕУ, НаУКМА, студії «Creative Group Smart Studio» і КНУКіМ (університет культури), а також команда нашого фізичного факультету «Теорія Сміху». У важкій боротьбі збірна Шевченка зуміла здобути перемогу і забрати кубок та грошовий приз. Приємно відзначити, що друге місце зайняли наші фізики.

Головний КВКшний колектив нашого університету не зупиняється на досягнутому і вже 28 квітня зіграє в 1/8 відкритої київської ліги «відгук». Придбати квиток, щоб підтримати хлопців можна у членів команди або звернувшись за телефонами 0508039680 та 0637480520 (Дмитро).

P. S. Команда «Збірна Шевченка» дякує Первинній профспілковій організації КНУ ім. Тараса Шевченка в особі голови профкому Цвиха Володимира Федоровича і, особливо, заступника голови профкому по роботі зі студентами Шамрая В'ячеслава Вікторовича за допомогу і підтримку команди.

За матеріалами сайту "ЛОВИ МОМЕНТ"