МІСТЕР УНІВЕРСИТЕТУ 2013

4 квітня 2013 року  у Великій актовій залі Інституту міжнародних відносин за підтримки Комісії по роботі зі студентами Первинної профспілкової організації Київського національного університету імені Тараса Шевченка, вперше відбувся конкурс справжньої мужності та елегантності – «Містер КНУ - 2013»! Найкращий Університет країни обирав свого Містера. Дванадцять учасників змагалися за звання найкращого серед кращих! Такого в КНУ ще не було!

За рішенням журі, - ІІ Віце-містером було визнано студента радіофізичного факультету Степана Троценка, І Віце-містером став представник механіко-математичного факультету Сергій Замковець, титул Містера Глядацьких Симпатій дістався Артему Душка-Іванову, а прихильність інтернет-користувачів, і відповідно титул "Містер Інтернет" отримав Степан Місюрка, який представляв геологічний факультет.

Ну і врешті-решт, найголовніший титул - "МІСТЕР УНІВЕРСИТЕТУ 2013" здобув Ярослав Сизоненко - студент Інституту журналістики. З чим ми його і вітаємо!

Пропонуємо Вашій увазі фоторепортаж.

ІІ Віце-Містер

І Віце-Містер