Визначено кращі ВНЗ країни.

Журнал «Кореспондент» склав власний рейтинг кращих вузів країни. Для цього видання звернулося до найуспішніших компаній-роботодавців, в тому числі і міжнародних представництв. Співробітники журналу поцікавилися думкою фахівців з підбору персоналу 29 компаній, які відповіли на запитання, випускників яких вузів вони воліють наймати на роботу, тобто які університети навчають краще інших. Отож, якщо розглядати економічні вузи, то найкращим визнано ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». Друге місце посів Київський національний університет імені Тараса Шевченка, а третє – Києво-Могилянська академія.

У сфері юриспруденції найкращим визнано КНУ імені Тараса Шевченка, відзначено висококваліфікованими кадрами також Юридичну академію України імені Ярослава Мудрого. Третю сходинку посіла Києво-Могилянська академія.

Серед гуманітарних спеціальностей кращих фахівців випускають КНУ імені Тараса Шевченка, Києво-Могилянська академія та Національний педагогічний університет імені М. Драгоманова.

Висококваліфіковані інженерно-технічні кадри готують НТУУ «Київський політехнічний інститут», НУ «Львівська політехніка», Харківський політехнічний інститут та Харківський авіаційний університет.

У сфері ІТ кращими визнано НТУУ «КПІ», КНУ ім. Тараса Шевченка та НУ «Львівська політехніка».

Найкращих  рекламістів, маркетологів та піар-технологів випускають Києво-Могилянська академія, ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» та КНУ імені Тараса Шевченка.

У загальному рейтингу вузи розприділили наступним чином:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка;

Києво-Могилянська академія;