Мюзікл "Welcome to Ukraine або подорож у кохання"

.

12 квітня 2013 р. профспілковий актив Київського національного університету імені Тараса Шевченка отримав чудову нагоду відвідати мюзикл "Welcome to Ukraine або Подорож у кохання". В одних глядачів він викликав позитивні емоції, в інших – суперечливі, але навряд чи залишив когось байдужим. Режисери-постановники через чотири пори року та різні свята намагались передати український колорит.

alt alt

Можна відзначити запальні танці, що створювали настрій, українські пісні, які хотілося співати разом з виконавцями, технічне оснащення, а саме-великий екран, використання якого в різних виставах трапляється не часто, він доповнював картину та допомагав краще зрозуміти сюжет. На сцені постійно грала велика кількість акторів, що викликає велику повагу до хореографів, адже неозброєним оком помітно великий пласт виконаної роботи. Також, вразили костюми, стилізація українського народного вбрання домінувала від самого початку і до кінця вистави.

Загалом, хотілося б подякувати постановникам за саму ідею мюзіклу, яка є дуже цікавою і яку треба й надалі розвивати. Сподіваємось, що такі проекти і надалі будуть з’являтись на сцені Київського національного академічного театру оперети. Приємно було побачити, прагнення організаторів проекту творити щось нове та цікаве сучасному глядачу. Успіхів та натхнення команді!

Текст: Оксана Березяк, Тетяна Кутузова 

Як часто ви відвідуєте нас?