Семінар-навчання профспілкових організацій КНУ імені Тараса Шевченка та ХНУ імені В.Н.Каразіна

19-21 квітня 2013 р. в приміщенні головного корпусу університету відбувся спільний семінар-навчання профспілкових організацій Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Тема семінару: «Правові аспекти розвитку профспілкового руху України: стан, проблеми та міжнародна співпраця». На засіданні були присутні голова профкому КНУ імені Тараса Шевченка – В.Ф.Цвих, проректор з науково-педагогічної роботи – В.А.Бугров, заступник голови профкому по роботі зі студентами – В.В.Шамрай,  голова профкому студентів, аспірантів та докторантів ХНУ імені В.Н.Каразіна – С.С. Махновський.

Відкрив засідання голова профспілкового комітету університету – В.Ф. Цвих, який розповів про стан чинного законодавства України про профспілки, зазначив основні проблеми та шляхи їх вирішення.

З привітальним словом від адміністрації університету виступив проректор з науково-педагогічної роботи – В.А. Бугров, який в свою чергу ознайомив присутніх з особливостями навчального процесу в університеті.

Учасники семінару також мали можливість заслухати доповіді заступника голови профкому по роботі зі студентами В.В. Шамрая та голови профкому студентів, аспірантів і докторантів ХНУ імені В.Н.Каразіна – С.С. Махновського.

ТЕКСТ: Вікторія Щербина

ФОТО: Ілля М'ятка