Весна у студмістечку!

25 квітня за підтримки Первинної профспілкової організації Київського національного університету імені Тараса Шевченка та організатора конкурсу – студентки юридичного факультету Ткачук Наталії пройшов ГОЛОВНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ВЕСНИ у СТУДМІСТЕЧКУ!

Весела святкова атмосфера заповнила повітря цього дня повністю лунала жвава музика, на обличчях з’являлись щирі посмішки і все більше цікавих приєднувалось до загальних веселощів. Незнайомі знайомились, знайомі тримали марку і дружньо сміялись бігаючи та пританцьовуючи.

Грандіозна розважальна програма передбачала спортивні змагання, квест, що охопив територію студмістечка та його околиці, так добре знайомі студентам , святковий концерт, що продемонстрував таланти студентської молоді та нагородження переможців і учасників. Завершила фестиваль запальна дискотека на "Ямі", де зібрались в одному живому натовпі усі бажаючі.

Масштабне свято розпочалось із спортивних змагань: спортсмени і прості любителі активного проведення вільного часу мали чудову можливість випробувати свої сили у плаванні та настільному тенісі (в приміщенні спорткомплексу), футболі, волейболі та.

За задумом команди учасниці формувалися із представників різних факультетів та гуртожитків з метою познайомити ближче мешканців студентського містечка.

На шляху від одного пункту призначення до іншого,при розгадуванні загадок , зашифрованих послань та у пошуках креативних виходів із ситуацій, учасники мали можливість тісніше познайомитись між собою, завести нові знайомства та ще раз осягнути, яка ж все-таки чимала територія студентської домівки. Розгадування супроводжувалось постійними веселими жартами і дуже творчими відповідями ,які веселили як і самих учасників так і організаторів дійства.

Концерт вразив яскравими виступами нашого молодого покоління. Свої приголомшливі номери публіці з задоволенням представляли: танцювальна студія у студмістечку «StuDance», учасники конкурсу «Містер КНУ 2013», учасниця конкурсу «Царівна ІФ», талановиті музиканти, танцюристи та надзвичайні таланти університету.

Нагородження учасників та переможців квесту проводив проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Бугров. Він вручив їм подяки, а чисельні спонсори весняного святкування студентського життя радували їх своїми подарунками: переможці отримали продукцію фірмової колекції одягу для вузів від «Rockfellow», можливість відвідати цифровий планетарій та сферичний кінотеатр «Atmasfera» та солодкі призи.

Весна у студмістечку – це свято молодості, жвавості та живого запалу. Воно принесло гарний настрій та задоволення у сповнене навчальним процесом студентське життя і залишиться у пам’яті яскравим спогадом.

Текст: Наталія Ткачук

Фото: Наталія Ткачук