Республіканський семінар у Білорусі.

З 24 по 26 квітня 2013 р. у м.Могилів (Республіка Білорусь) відбувся республіканський семінар "Актуальні питання роботи профспілкових організацій із соціально-економічного захисту осіб, що навчаються". У семінарі взяли участь представники профспілкових організацій студентів ВНЗ Білорусі (м.Мінськ, м.Вітебськ, м.Гомель, м.Гродно, м.Мозир та ін.), Росії та України. У рамках програми семінару були розглянуті особливості практики соціального партнерства, питання стипендіального забезпечення, організації оздоровлення, обговорення шляхів вирішення проблем пов'язаних з платною формою навчання, забезпеченістю місцями для проживання в гуртожитках та умовами відшкодування витрат по найму житла, інші питання, котрі стосуються осіб, що навчаються.

У семінарі з доповіддю на тему: "Особливості організації роботи із соціально-економічного захисту студентів у профспілкових організаціях ВНЗ України" виступив заступник голови профкому по роботі зі студентами  Київського національного університету імені Тараса Шевченка  - В'ячеслав Шамрай.

Текст: Вікторія Щербина

Фото: В'ячеслав Шамрай