Відбувся виїзний семінар профспілкового активу університету

З 16 по 19 травня 2013 р. на базі Навчально-наукового центру рекреації та туризму (АР Крим, с.Берегове) Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся виїзний семінар профспілкового активу. У семінарі взяли участь голови профбюро факультетів/інститутів та підрозділів, а також голови студентських профбюро.  Метою семінару було ознайомлення присутніх з підготовкою бази до літнього оздоровчого сезону та створення первинної профспілкової організації нового структурного підзрозділу університету НДЧ Кримська астрономічна обсерваторія.

Під час семінару відбулася зустріч з директором ННЦРтТ Геннадієм Нараєвим, який провів оглядову екскурсію територією центру, де було здійснено ремонт та реконструкцію спортивних та дитячого майданчиків, відремонтовано конференц-залу, спортивного та більярдного залів, їдальні, а також розпочалося будівництво хвилерізів і реконструкція набережної.

17 травня 2013 р. відбулася зустріч профспілкового активу університету із співробітниками Кримської астрономічної обсерваторії, під час якої голова профкому університету Володимир Цвих розповів про роботу нашої профспілкової організації та дав відповіді на всі поставлені питання. У ході засідання співробітникам НДЧ КРАО було запропоновано вступити до Первинної профспілкової організації Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

ТЕКСТ: Світлана Волошко, Вікторія Щербина

ФОТО: Оксана Березяк