Про встановлення часткової оплати за путівки до ННЦРтТ (с.Берегове)

ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Первинна профспілкова організація Київського національного університету імені Тараса Шевченка

В И Т Я Г

з протоколу засідання  профкому

від „ 23” травня 2013 р.                                                                                       № 2

Про встановлення часткової

оплати за путівки до ННЦРіТ

(с. Берегове)

1. 1. Для розподілу серед співробітників, студентів, аспірантів, докторантів університету, членів їх сімей виділяється 1000 пільгових путівок згідно графіку заїздів (графік додається) та встановлюється часткова оплата на всі заїзди у двомісний номер:

-         для науково-педагогічних працівників – на І, VIII заїзд (з 01.06 та з 14.09.) – 70% вартості путівки на ІІ-VІІ заїзди (з 16.06.; 01.07.; 16.07.; 31.07.; 15.08.; 30.08.) - 80 % від вартості путівки;

-         для наукових співробітників, аспірантів та докторантів – на І, VIII заїзд – 60% вартості путівки на ІІ-VІІ заїзди - 70 % від вартості путівки;

-         для інших співробітників університету – на І, VIII заїзд – 50% вартості путівки на II-VІІ заїзди - 60 % від вартості путівки;

-         для дітей дошкільного віку (з 3 до 6 років) та школярів (200 путівок) часткова вартість путівки на І, VIII заїзд – 10% вартості путівки, на ІІ-VІІ заїзди - 20 % від вартості путівки; Школярами вважаються діти, які навчаються в школі (1 клас – 10 клас) і на час отримання путівки вони перейшли до 11 класу.

-         для студентів – часткова вартість путівки становить 50 %;

-         для члена сім‘ї (чоловік, дружина) вартість путівки встановлюється  на рівні 100 %;

-         для студентів 200 путівок в гуртожиток (без харчування) терміном на 10 днів – 50 % від вартості.

-         пенсіонерам, які вийшли на пенсію з університету часткова оплата вартості путівки встановлюється, як для співробітників університету відповідної категорії, за умови, що пенсіонер є членом профспілки і сплачував профспілкові внески.

-         співробітники університету, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною отримують путівку до Навчально-наукового центру рекреації та туризму за умови сплати профспілкових внесків за весь період перебування у відпустці.

Голова профкому                                                                                      В.Ф.Цвих