Відбулося засідання круглого столу "Міжнародні зв'язки у студентських профспілкових організаціях""

24-26 травня 2013 на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка, з метою зміцнення дружніх зв'язків, сприяння міжнародній співпраці у напрямку розвитку освітніх і культурологічних програм, відбулось засідання круглого столу "Міжнародні зв'язки у студентських профспілкових організаціях" спільно з профактивом студентів Придністровського державного університету імені Тараса Шевченка (Придністровська Молдавська Республіка, м.Тираспіль) та профспілковими активістами КНУ імені Тараса Шевченка.  Делегацію студентів Придністровського державного університету очолила голова профкому студентів - Інна Чурсіна.

З привітальним словом на засіданні виступив голова профкому КНУ імені Тараса Шевченка - Володимир Цвих, який зазначив, що участь у таких з'їздах сприяє підвищенню активності студентів, сприяє розвитку міжнародного співробітництва у науковій, освітянській та культурній сферах.

Окрім офіційної частини, гості з Придністров'я мали можливість насолодитися незрівнянними краєвидами нашої столиці, відвідати багато історичних місць,  зокрема, одну з найбільших православних святинь, визначну пам'ятку історії та архітектури - Києво-Печерську Лавру, прогулятися центральною вулицею Києва - Хрещатик, побувати на Андріївському узвозі і т.д. А екскурсію містом підготував та провів голова профбюро студентів історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка - Олександр Панарін.