Вибори у КРАО

.

17 травня відбулася зустріч співробітників НДІ «КрАО» з профактивом Київського національного університету імені Тараса Шевченка. З великим інтересом і увагою співробітники обсерваторії заслухали доповідь очільника профкому КНУ Цвиха В.Ф., який розповів про роботу профкому КНУ, пояснив переваги і запропонував приєднатися до профспілки КНУ. Також на численні запитання дали відповіді і заступники голови профкому та голови профбюро, тощо. Враховуючи те ,що НДІ «КрАО» є відокремленим структурним підрозділом КНУ, 20 травня 17 співробітників написали заяви про вступ до ППО КНУ, згодом до них приєдналися ще 43 співробітники, була створена ініціативна група, яка звернулася до профкому КНУ з проханням про приєднання.

23 травня на засіданні профкому КНУ одностайно було прийняте рішення про створення в НДІ «КрАО» КНУ профспілкової організації, призначено загальні збори членів профспілки по виборах профбюро, а також була прийнята постанова про передачу профбюро окремих прав профкому.

6 червня відбулися загальні збори членів профспілки, на яких було обрано профбюро у складі 13 осіб, голова і заступник голови профбюро.

Заступник голови профкому привітав обраних членів профбюро, урочисто передав ноутбук для роботи профбюро, висловив сподівання на подальше плідне співробітництво і запевнив присутніх, що профком КНУ має велике бажання і можливості для захисту прав працівників і підтримки членів своєї профспілки.

 

Текст: Сергій Куценко

 

 

Як часто ви відвідуєте нас?