Отруєння студентів університету, які проходили виробничу практику в Каневі

Для з'ясування обставин надзвичайної ситуації, що сталася у Канівському природоохоронному заповіднику 10 липня 2013 р., а саме масового отруєння студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка під час проходження виробничої практики, на місце події прибули заступник голови профкому по роботі зі студентами В'ячеслав Шамрай, провідний спеціаліст профкому Вікторія Щербина, голова комісії профкому по роботі зі студентами Оксана Березяк та голова профбюро студентів історичного факультету Олександр Панарін.

Під час поїздки вони відвідали студентів, що перебувають на лікуванні в інфекційному відділенні Канівської центральної районної лікарні. За словами медиків, всі студенти були госпіталізовані з однаковими симптомами умовно патогенної-інфекції. Всім студентам надано повний курс лікування. Пацієнтів готують до виписки.

Самі студенти запевняють, що почуваються добре і вже готуються повернутися додому. Нарікань на роботу персоналу лікарні немає, всім було надано медичну допомогу в повному обсязі, за що висловлюємо окрему подяку лікарям.

За фактом отруєння студентів порушено кримінальну справу, ведеться слідство.

* Нагадаємо, загалом до лікарні було госпіталізовано 31 студента та 1 викладача.  13 липня 2013 р. після обстеження та лікування буде організовано їх виїзд до Києва.

ТЕКСТ: Олександр Панарін