Зустрічаємо колег із Болгарії

5 вересня 2013 до нас завітала делегація Синдикату болгарських вчителів в рамках офіційного візиту до Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Під час зустрічі, яка відбулася у залі прийому офіційних делегацій університету, заступники голови ППО КНУ імені Тараса Шевченка Дмитро Чомко та В'ячеслав Шамрай розповіли гостям про роботу профспілкової організації університету, її структуру та універрситет в цілому. Під час зустрічі були обговорені питання соціально-економічного та правового захисту співробітників університету, співпраця з керівництвом університету, вищими профспілковими органами, виплата заробітної плати, культурно-масова робота, відпочинок та оздоровлення та інше.

Голова Синдикату болгарських вчителів Янка Такева розповіла про особливост іроботи Синдикату болгарських вчителів, співпраці з іншими профспілковими організаціями, а також надала загальну інформацію про систему вищої освіти в Болгарії.