День першокурсника!

Студентська комісія Первинної профспілкової організації Київського національного університету імені Тараса Шевченка ще раз вітає всіх студентів з новим навчальним роком, а особливо Першокурсників, адже тепер ВИ носите горде звання студента кращого ВУЗу країни! Сподіваємось, початок навчання дався ВАМ легко.

Але, щоб трохи розважитись,поспілкуватись, передати свій досвід,  Студентська комісія ППО КНУ імені Тараса Шевченка зібрала всіх першокурсників відсвяткувати цю подію, поділитись новинами та просто розважитись! Незважаючи на погодні умови, свято відбулось, змінилось лише місце проведення: з Ями на Планету.

13 вересня, у пятницю, у клубі Планета студенти-першачки змагались у конкурсі малюнків-карикатур на тему Студентського життя! Представники факультетів презентували казки про факультети-друзів. Було встановлено нові рекорди до Книги Рекордів КНУ імені Тараса Шевченка, а саме у номінаціях "Дюймовочка" та "Велетень", "найширші обійми", "Найдовша коса Рапунцель", "Найбільша косметичка", тощо.

Присутні були приємно здивувані представленими талантами - співом, фолькжанром, контемпом, джазом, танцями, камеді та іншим. Виступили й зірки КНУ імені Шевченка та Містери КНУ 2013. Не обійшлося і без призів:) Ну а продовження заходу пройшло у клубі, з не менш цікавою розважальною програмою.

Бажаємо приємного та легкого навчання! До зустрічі!

ВАША Студентська комісія ППО КНУ імені Тараса Шевченка :)

Текст: Оксана Березяк

Фото: Оксана Березяк