У КНУ імені Тараса Шевченка буде СтудРада?!

23.09.2013 р. у приміщенні гуртожитку №7 відбулася зустріч заступників завідуючих гуртожитків, голів студрад та голів студентських профбюро з заступником голови профкому В'ячеславом Шамраєм, директором студмістечка Сергієм Легким та його заступником Павлом Остапенком.

Студрада студмістечка має стати тим органом самоврядування, що вирішуватиме усі проблеми студентів, налагоджуватиме контакт між студентами та адміністрацією університету. За словами директора студмістечка, студрада зможе встановити кращий зв’язок із адміністрацією університету, централізовано вирішувати усі проблеми, а також підтримувати порядок у гуртожитках.

На наступних зборах буде представлено положення, розроблені робочою групою, та затверджено дату виборів студради студмістечка. Попередньо їх планують провести за місяць.

Текст: Вікторія Савчук

Фото: Вікторія Савчук