НАГОРОДИ ОСВІТЯНАМ СТОЛИЦІ

.

     30 вересня 2013 року з нагоди святкування Дня працівника освіти у Колонній залі Київської міської державної
адміністрації відбулася урочиста церемонія вручення державних нагород, Почесних грамот Київської міської державної адміністрації та Почесних грамот Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

     Голова КМДА Олександр Попов привітав працівників освіти зі святом та зазначив, що вчитель – це людина, яка не просто обирає фах, це людина, яку веде сам Бог до цього фаху. До столичних педагогів завжди були і будуть високі вимоги, але вони їх завжди виправдовували. Більшість переможців олімпіад та конкурсів – вихованці саме київських навчальних закладів. Столиця пишається своєю педагогічною громадою, адже вчителі міста Києва є взірцем для всієї країни.
     Голова КМОППОіНУ Олександр Яцунь вручив освітянам Почесні Грамоти Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України за високий професіоналізм, активну роботу щодо захисту трудових і соціально-економічних прав та інтересів освітян, зміцнення і збереження профспілкової єдності. Серед нагороджених і голова профбюро бухгалтерії нашого університету Криворот Лідія Леонідівна.
     У цей святковий день освітяни отримали море позитивних емоцій та поділилися своїми враженнями щодо заходу. 
     


Як часто ви відвідуєте нас?