Святкові урочистості з нагоди Дня працівників освіти

Перший тиждень жовтня, який цьогоріч видався по-осінньому холодним і хмарним, педагоги столиці зустріли з посмішкою на вустах і

Святкові урочистості з нагоди Дня працівників освіти теплими словами вдячності за сумлінну працю. У середу, 2 жовтня, у Національному палаці мистецтв «Україна» відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

На святі були присутні міністр освіти і науки України Дмитро Табачник, міністр культури України Леонід Новохатько, голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, заступник голови Київської міської державної адміністрації Віктор Корж, директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міськдержадміністрації Оксана Добровольська, голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь, голови районних в місті Києві державних адміністрацій, начальники управлінь освіти РДА, голови районних у м. Києві організацій Профспілки, педагоги, учні та їхні батьки.
Організаторами святкового заходу були Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України та Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
З вітальним словом виступив міністр освіти і науки України Дмитро Табачник: «Переконаний, що найкращий загін освітян країни, найбільш досвідчених, які готують найобдарованіших дітей, найбільшу кількість переможців з усіх міжнародних і всеукраїнських конкурсів, олімпіад і змагань, зібрані саме у столиці України – місті Києві». Також він зазначив, що понад 70 тисяч працівників освітньої галузі несуть світло знань, мудрості і доброти до своїх вихованців – школярів і молоді.
Зі святом працівників освітньої сфери також привітав голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов: «За час професійної діяльності педагог навчає тисячі дітей, віддаючи кожному з них частину свого серця. Вчитель має стрижень, фундаментом якого є любов до дітей, до своєї країни. Києву є чим пишатися».
З нагоди свята кращим із кращих освітянам столиці вручено державні та регіональні нагороди.
Особливо приємним сюрпризом для педагогічних працівників міста Києва  стало отримання житлової площі. Таким чином, ключі від трикімнатної квартири вручили Ларисі Журибеді, вихователь дошкільного навчального закладу № 774 Дарницького району, Світлані Моренко, вчитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу № 167 Дніпровського району, Лілії Бистровій, вихователь дошкільного навчального закладу № 257 Святошинського району, Любові Брагіній, вихователь дошкільного навчального закладу № 146 Солом’янського району, Олексію Купрієнку, старший майстер Київського вищого професійного училища водного транспорту Дарницького району.
По завершенні урочистої частини на освітян чекав святковий концерт у виконанні Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. П.П. Вірського, української співачки Наталі Валевської, співака Володимира Квасниці, народного артиста України Миколи Гнатюка, співака Олександра Павліка, чоловічого вокального квартету «Гетьман», народного артиста України Іво Бобула та ін.

За матеріалами прес-служби КМОППОіНУ