Затверджено Положення про Всеукраїнську студентську раду при МОН України

.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 3 вересня 2013 року № 1260, зареєстрованим у Міністерстві

Затверджено Положення про Всеукраїнську студентську раду при МОН України юстиції України 23 вересня 2013 року за № 1633/24165 затверджено Положення про Всеукраїнську студентську раду при Міністерстві освіти і науки України.

Згідно з Положенням, Всеукраїнська студентська рада є постійно діючим консультативно-дорадчим органом МОН та утворена з метою формування та реалізації державної політики у сфері освіти і науки та розвитку студентського самоврядування у вищих навчальних закладах України.

Відповідно до документу, до складу Ради на добровільних засадах входять органи студентського самоврядування ВНЗ України; кожна особа, яка навчається у ВНЗ України, має право бути обраною до органів Ради.

Для набуття членства у Раді орган студентського самоврядування ВНЗ повинен подати до секретаріату Ради: заяву на вступ до Ради; копію положення про студентське самоврядування вищого начального закладу, затвердженого в установленому законодавством порядку; протокол органу студентського самоврядування з рішенням про вступ до Ради.


Як часто ви відвідуєте нас?