Зустріч студентського активу з ректором університету Губерським Л.В.

8 жовтня 2013 р. у Головному навчальному корпусі університету відбулася зустріч ректора КНУ імені Тараса Шевченка Губерського Леоніда Васильовича зі студентським активом, з приводу створення Студентської ради студентського містечка. На засіданні були присутні голова профспілкової організації – Володимир Цвих, заступник голови профкому по роботі зі студентами – В’ячеслав Шамрай, заступник голови профкому з організаційної роботи – Дмитро Чомко, директор студмістечка – Володимир Легкий, заступник директора – Павло Остапенко, а також голови профбюро студентів факультетів/інститутів, голови студрад, які входять до складу робочої групи з питань створення Студентської ради студмістечка та підготовки проекту положень «Про студентську раду студентського студмістечка Київського національного університету імені Тараса Шевченка» та «Про студентську раду гуртожитку Київського національного університету імені Тараса Шевченка».

В’ячеслав Шамрай проінформував присутніх про стан підготовки вищезгаданих Положень та Конференції, яка відбудеться 15 жовтня 2013 р. в актовій залі Інституту післядипломної освіти. А також зазначив, що головною метою створення Студентської ради студмістечка є розвиток студентського самоврядування в університеті, захист прав та інтересів студентів та аспірантів, що проживають в гуртожитках, контроль за дотриманням Правил внутрішнього розпорядку проживання у студентських гуртожитках університету, сприяння покращенню умов проживання й відпочинку студентів і т.п.

Адміністрація університету разом з Профспілковим комітетом підтримали ініціативу створення Студентської ради Студентського містечка і наголосили, що основою діяльності СР є її тісна взаємодія з органами студентського самоврядування, профкомом, структурними підрозділами університету для сприяння належних умов проживання, всебічного розвитку та підвищення рівня громадської свідомості у студентів.