Відбулося засідання профкому

27 лютого відбулося засідання профкому КНУ імені Тараса Шевченка. У роботі засідання взяв участь ректор університету Леонід Васильович Губерський. Користуючись нагодою ректором та членами профспілкового комітету обговоренно широке коло питань, що стосуються усіх аспектів університетського життя.

По завершенню зустрічі з ректором профспілковий актив подякував Леоніду Васильовичу за змістовні відповіді на поставлені питання.

На засіданні було заслухано звіт головного бухгалтера профкому Ващенко Н.Г. про використання кошторису профкому у 2013 р. та затвердження бюджету профкому на 2014 р. По даному питанню була прийнята відповідна постанова профкому (див. вкладку Документи --- Постанови, звернення та угоди --- Постанова про розмір матеріальної допомоги).

Також на засіданні профкому було заслухано інформацію голови профбюро Інституту журналістки Серажим К.С. про роботу профбюро Інституту журналістики та голови профбюро географічного факультету Любіцевої О.О. про роботу профбюро географічного факультету. Надана інформація справила позитивне враження та була обговорена членами профкому.