Відбулася Рада Київської міської організації Профспілки

4 березня у конференц-залі Київського міського будинку вчителя відбулася звітна рада Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України за період роботи з березня 2013 року до березня 2014 року.

Підбито підсумки діяльності Київської міської організації Профспілки До засідання ради КМОППОіНУ долучилася директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Оксана Добровольська, яка зазначила: «Київська міська організація Профспілки – це наш соціальний партнер. Разом ми намагаємося захищати честь і гідність освітян, статус вчителя. Ми проводимо чимало різних спільних заходів і не будемо зупинятися на досягнутому. Адже як місія вчителя полягає у тому, щоб навчати і виховувати майбутнє покоління, так ми повинні забезпечувати соціально-економічний захист педагога».

На засіданні ради на порядок денний було винесено такі питання:

- Про зміни у складі ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України;

- Про реалізацію основних напрямів діяльності Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України за період з березня 2013 р. до березня 2014 р.;

- Про кошторис прибутків та витрат КМОППОіНУ і КМОППОіНУ вцілому на 2014 р. та звіти про виконання кошторисів за 2013р.;

- Інформація ревізійної комісії про роботу КМОППОіНУ за 2013р.

У своєму виступі голова Київської міської організації Профспілки Олександр Яцунь розставив акценти на ризиках і викликах, які стоять перед профспілковим рухом: «Ми рішуче засуджуємо агресію з боку РФ. З нами солідарні Гістадрут, Синдикат вчителів Болгарії, Профспілка вчителів Латвії. Прийнято звернення до Профспілки вчителів Москви та інтернаціоналу освіти щодо солідарних дій освітянської спільноти по припиненню агресії РФ».

Також він зазначив, що нова економічна політика Уряду спрямована на лібералізацію та приватизацію. Кредити МВФ передбачають «затягування поясів» і замороження соціальних гарантій, зростання тарифів тощо. А це означає, що виконання ст. 57 не передбачається.

За таких умов необхідно:

- Зберегти і зміцнити організацію (шляхом успішного проведення звітно-виборної кампанії упродовж 2014 року);

- Організовувати роботу школи профактиву, постійно проводити тренінги з переговорного процесу, лідерства та ін. (для всіх категорій освітян, викладачів, студентів);

- Розморозити ЄТС;

- Зберегти 20 % муніципальну надбавку як «соціальну подушку»;

- Сприяти невідкладному схваленню ЗУ «Про вищу освіту» (в редакції М.З.Згуровського);

- У рамках підготовки нової Конституції України внести пропозиції щодо надання права законодавчої ініціативи та права контролю за діями влади громадськості, у т.ч. профспілкам, як найбільш представницьким громадським організаціям.

Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України долучилася до благодійного телемарафону «Небесна сотня» і перерахувала 50 тис. грн.

"Адресно допоможемо сім’ям загиблих: Плеханова Олександра Вікторовича (бакалавра КНУБіА, випускника гімназії № 19 Подільського району), Пехенько Ігора Олександровича (1970 р. н., мати – Пехенько Надія Степанівна – вихователь ДНЗ № 169). Всім потрібно переходити від емоцій до правового поля. В єдності наша сила!", - сказав Олександр Яцунь.

Під кінець заходу було відзначено спілчан, які зробили значний внесок у роботу КМОППОіНУ. Олександр Яцунь, голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України, нагороджений почесним знаком у номінації «За вагомий фінансовий внесок в оздоровлення дітей» та Почесною грамотою ФПУ в номінації «Дитинство на долонях».

Нагрудним знаком ЦК Профспілки працівників "Заслужений працівник Профспілки працівників освіти і науки України" (ступінь "Срібна відзнака") нагороджено Світлану Євгенівну Сипало, голову ППО ДП"ДНДЦ"Фонон" та Валентину Володимирівну Буленок, голову ППО ДНТБ України. Нагрудний знак ФПУ «Профспілкова відзнака» вручено Ірині Федорівні Кващук, голові ППО НВК «Домінанта» Дніпровського району.

Звітна рада пройшла конструктивно і злагоджено. Роботу Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки за 2013 рік визнано задовільною.

За матеріалами сайту КМППОіНУ