Відбулося засідання комісії по роботі зі студентами

19 березня 2014 р. відбулося засідання комісії по роботі зі студентами. На засіданні студентські активісти мали можливість обговорити ряд важливих питань, зокрема було вирішено провести студентське профспілкове навчання для  профоргів груп, курсів факультетів та інститутів з метою розробки й удосконалення нормативно-правової та методичної бази профспілкового бюро студентів, роботи з кадровим резервом та з молодими профспілковими лідерами, формування у профспілкових кадрів і активу мотивації для постійного поповнення і розширення необхідних навичок, знань та умінь, вивчення і поширення вітчизняного і закордонного передового досвіду профспілкового навчання. Серед інших, не менш важливих питань, - проведення спільної зустрічі зі Студентським парламентом університету та Студентською радою студмістечка для обговорення умов проживання, всебічного розвитку та підвищення рівня громадської свідомості студентів і т.д..