Тренінг від Іветти Делікатної

25 березня 2014 р. о 15:30 в ауд. 329 Головного навчального корпусу університету Комісія профкому по роботі зі студентами запрошує всіх бажаючих відвідати відкритий лекторій від Іветти Делікатної - керівника служби управління талантами комунікаційного холдингу Atlantic Group (Україна) на тему "Лідер. Командний гравець". На зустрічі ми поговоримо про роль лідера у командній роботі, лідерство як явище та

надамо корисні поради про роботу в команді.

Довідка.

Іветта Делікатна - у 1994 р. закінчила Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, факультет міжнародних економічних відносин. Навчалася в Suffolk University (Бостон, США) за фахом «Комунікації та журналістика». Кандидат економічних наук, у 1999 році захистила дисертацію на тему: «Організація взаємовідносин рекламодавця і рекламного агентства на міжнародному рівні». Лідер проекту TALENTari (корпоративний університет холдингу). Член Управління ВРК, Член освітнього комітету МАМИ, Голова Ревізійної Комісії UAPR. Власниця Премії «След в рекламе». Професійна кар"єра розпочалась з акаунт менеджера Provid/BBDO, продовжилась в PR&BTL агентстві Talan Communications, яке пізніше було переформовано в Talan Group, в склад якої входить 3 агентства в сфері маркетингу сервісів (Talan Proximity, Pleon Talan, Clever Force). У 2007р. Іветта працювала Генеральним директором Proximity.