Відбувся відкритий лекторій від Іветти Делікатної

Сьогодні, у головному навчальному корпусі КНУ імені Тараса Шевченка, за ініціативи Комісії профкому по роботі зі студентами, пройшов тренінг з керівником служби управління талантами комунікаційного холдингу Atlantic Group (Україна) Іветтою Делікатною. Спікер розповіла про секрети успіху, поділилася історією свого шляху до визнання і дала поради студентам про те, як лідер повинен поводити себе у команді. Після лекції слухачі мали змогу поставити запитання на які лектор з радістю дала змістовні відповіді. Лекція була дуже інформативною та корисною, а спілкування з Іветтою видалось легким і цікавим.

Дуже приємним є факт усвідомлення, що людина, котра досягла таких значних успіхів, була студенткою нашого прекрасного університету :)

Текст: Вікторія Савчук

Фото: Вікторія Савчук