Зустріч профспілкового активу студентів із директором студмістечка університету

2 квітня 2014 р. у приміщенні гуртожитку № 6 (вул.Ломоносова, 59) відбулася зустріч профспілкового активу студентів із директором студмістечка Київського національного університету імені Тараса Шевченка Легким С.В. Студенти розповіли про існуючі проблеми у гуртожитках та запропонували шляхи їх вирішення. Також було розглянуто проект Положення про конкурс-огляд на кращий студентський гуртожиток університету, метою якого є визначення кращих гуртожитків, що відповідають соціально-побутовим умовам та санітарно-технічним вимогами, належному проведенню виховного процесу, створенню умов для інтелектуального, духовного та фізичного розвитку студентської молоді, привернення уваги до проблем, що існують у студентських гуртожитках та інше.