Святослав Вакарчук зустрівся зі студентами

"Свобода є багатством, яке потрібно цінувати" - Святослав Вакарчук.

Багато думок і емоцій після зустрічі. Ось такими враженнями поділилися присутні від зустрічі з музикантом.

"Аж дух перехоплює, коли сидиш в двох метрах від людини, якою так пишаєшся і творчістю якої захоплюєшся. Це була чудова тепла зустріч із студентами, дякуємо Вам за це. Щирості, як завжди, було багато-багато... І за серйозні моменти дякуємо. Справді, нам

усім варто частіше говорити на серйозні актуальні теми. Підтримую Його думку, що кожному варто починати з себе, самовдосконалюватися, змінювати все навколо, таким чином змінюється держава. Так це працює. Почніть вірити собі, а не політикам. Це створить передумови для визрівання в суспільстві лідерів, за якими піде свідома більшісь. Або ж не критикуйте політиків, а будьте ними. Так нам сказав Вакарчук!))"

П.С. Дякую за автограф!

Марія Остапюк