ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПРОФКОМУ

22 травня 2014 р. відбулося засідання профспілкового комітету. На засіданні були розглануті наступні питання:

1. Про затвердження Постанови про проведення  звітів на виборів у Первинній профспілковій організації Київського національного університету імені Тараса Шевченка у IV кв.2014 р. - І кв.2015 р.

2. Про внесення змін до Постанови профспілкового комітету Київського національного університету імені Тараса Шевченка від 18.03.2010 р. "Про передачу прав профкому профспілковим бюро факультетів, інститутів та підрозділів" у зв"язку з перейменуванням структурних підрозділів університету та реорганізацією структурних підрозділів університету.

3. Про створення профспілкової організації на факультеті інформаційних технологій.

4. Оздоровлення та відпочинок членів профспілки.