Грандіозний БЛАГОмарафон у Київському національному університеті

У четвер 22-го травня у студмістечку за ініціатив Комісії профкому по роботі зі студентами, відбувся БЛАГОмарафон КНУ.

Гарна сонячна погода підтримувала відповідний настрій. Захід об`єднував дві частини: фотосушку та концертну програму. Відкривали наш захід  дотепні ведучі Владислав Климчук та Олександра Тупалова. На початку марафону виступали кращі артисту нашого рідного

Університету: голос КНУ – Марина Міневрина, учасниця прямих ефірів „Голос Країни” – Дарина Кирилко, учасники студії „Solo” Сергій Зіньковський та Олександр Боратинець. Хороший настрій подарували: університетська збірна КВН, Даня Циганок та Івахов Іван, танцювальна студія StuDance.

Особливою популярністю відзначився гурт «NRavitsa», засновником якого є випускник КНУ Іван Марунич.

По-справжньому розкачав КНУ DJ Сані Димов. Близько 20.00 у студмістечку на „ямі” зібралось більше тисячі глядачів. По закінченню програми студенти привітали Сані Димова з Днем народження. Чим дуже розчулили відомого діджея. Про це він написав у своєму профілі в соц.мережі.

Захід був запланований до 23.00, проте такі плани студентів не влаштовували. Розкачена публіка продовжувала святкування до ранку. Кульмінацією вечора стала емоційна єдність студентів, які тричі(!) заспівали Гімн України.

За матеріалами сайту Лови Момент