Студентські профспілкові активісти здобули перемогу у спортивно-інтелектуальній грі "Лабіринт"

З 30 травня по 1 червня 2014 року на території студентського спортивно-оздоровчого табору «Політехнік», який знаходиться у с. Глібівка Київської області традиційно відбулася спортивно-інтелектуальна гра «Лабіринт». Цього року гра певною мірою набула

всеукраїнського масштабу, адже у ній брали участь не лише студенти провідних вищих навчальних закладів міста Києва, але й Запоріжжя та Миколаєва.

Організаторами «Лабіринту», який проходить вже четвертий рік поспіль, виступили первинна профспілкова організація студентів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» спільно зі Студентською профспілковою асоціацією м. Києва.

Незважаючи на складні погодні умови, пройшовши всі випробування команда Профспілкового активу студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка з гучною назвою "СуперШева" у складі Максима Заварзіна, Анни Свінціцької, Олександра Бучека, Оксани Березяк, Анни Брацейко, Бекира Сулейманова, Івана Лучко, Іллі М’ятки, Вікторії Прокопчук, Гоц Андрія, Марії Доленко та Дениса Бабаєва вибороли ПЕРШЕ місце.

Вітаємо та пишаємося нашими переможцями! :)