Відбулася зустріч проректора Бугрова В.А. із студентським профспілковим активом.

3 вересня 2014 р. в ауд.202 Головного навчального корпусу університету  відбулася зустріч проректора з навчально-педагогічної роботи Бугрова В.А. із студентським профспілковим активом.

Було обговорено зміни у графіку навчального процесу, проблеми з опалювальним сезоном,  вплив останніх подій, що відбуваються на території України на свідомість українців та питання підтримки української армії і постраждалих під час бойових дій на сході країни.

Під час зустрічі, студентами було запропоновано можливі варіанти допомоги всім тим, хто зараз перебуває у зоні тимчасової небезпеки та тим, хто в даний момент проходить довге і складне лікування.

В.А. Бугров закликав всіх бути обережними, пильними і саме головне небайдужими у такий скрутний для нашої держави час.