Привітання до 180-ї річниці Університету

Щиро вітаємо професорсько-викладацький склад, співробітників та студентів із 180-річчям від дня заснування

Київського національного університету імені Тараса Шевченка!

Утворений за підтримки видатних українських учених М.О. Максимовича, М.І Костомарова, М.П. Драгоманова, М.К. Ренненкампфа, М.Х. Бунге та інших, наш навчальний заклад сьогодні належить до лідерів вищої освіти нашої держави, посідаючи провідні позиції в багатьох наукових галузях.

Нам  випала велика честь працювати і здобувати освіту в Університеті, який виховав не одне покоління української інтелігенції.

Сьогодні колектив університету продовжує і примножує свої славні традиції попередників.

Дорогі викладачі, аспіранти, студенти та співробітники університету, - ми переконані, що ви і надалі будете зберігати та примножувати традиції нашої «Альма матер», сприяти прогресу наукової думки, робити достойний вклад у розвиток української вищої школи.

Бажаємо вам здоров'я, щастя, добробуту та нових звершень в ім'я України!