Відбулась звітно-виборна конференція Первинної профспілкової організації КНУ

5 березня 2015 р. відбулась звітно-виборна конференція Первинної профспілкової організації Київського національного

університету імені Тараса Шевченка. На наступний п"ятирічний термін головою профкому було переобрано Цвиха Володимира Федоровича - зав.кафедри політології філософського факультету. Заступниками голови профкому було переобрано Чомка Дмитра Федоровича - доцента ННІ "Інститут геології", Котенка Віталія Миколайовича - заст.голови профкому та Шамрая В"ячеслава ВІкторовича - доцента юридичного факультету. В роботі конференції брали участь - голова ЦК Профспілки освіти і науки України Труханов Г.Ф., голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки Яцунь О.М., ректор університету Губерський Л.В.