Відбулася зустріч з приводу зміни в пенсійному законодавстві

25 березня в 325 аудиторії відбулася зустріч співробітників університету з заст. голови Головного управління пенсійного фонду в м. Києві Глущенко Світланою Аркадіївною.

Зацікавленість в темі зустрічі виявили значно більше співробітників ніж могла вмістити аудиторія.

Колективом був обраний наступний формат зустрічі. Спочатку Світлана Аркадіївна розповіла загальні речі про нарахування пенсії, про зміни, які набувають чинності з 1 квітня поточного року відповідно до Закону України №213-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення". Потім вона відповідала на питання, які поставили перед нею співробітники університету.

Питань було поставлено дуже багато і години спілкування пройшли швидко. Через брак часу не всі охочі отримали відповіді на свої питання. Проте більшість співробітників наголошували на тому, що ця зустріч була своєчасною і необхідною.

Наприкінці зустрічі ми подякували Світлані Аркадіївні за проведену зустріч, а також раді ветеранів війни та праці нашого університету власне за її ініціацію.