Відбувся студентський профспілковий семінар-навчання.

31 березня 2015 р. відбувся студентський профспілковий семінар-навчання в якому взяли участь голови студентських профбюро факультетів та інститутів, профспілкові активісти та члени профбюро. На засіданні були присутні заступник голови профкому по роботі зі

студентами В'ячеслав Шамрай, заступник голови профкому з організаційної роботи Дмитро Чомко, головний бухгалтер профкому Надія Ващенко, головний спеціаліст профкому Світлана Волошко, провідний спеціаліст профкому Вікторія Щербина та голова Комісії профкому по роботі зі студентами Оксана Березяк.

Метою профспілкового навчання було підвищення організаційного рівня роботи студентських профбюро, формування у членів профспілки, на основі отриманих знань та навичок, більш активної громадської позиції.

Проведення семінару супроводжувалося використанням практичних методів навчання, зокрема учасники семінару мали можливість ознайомитися з так званим методом Кейсів або методом конкретних ситуацій – технікою навчання, що використовує опис реальних ситуацій. Присутні повинні були дослідити конкретну ситуацію, пов’язану з студентським профспілковим життям, розібратися в суті проблеми та запропонувати можливі шляхи їх вирішення. Дані Кейси ґрунтуються на реальному матеріалі або ж є наближеними до реальної ситуації. У перерві між роботою над Кейсами серед учасників семінару було проведено анкетування, у результаті опрацювання якого, стало зрозуміло на які моменти у веденні організаційної роботи варто особливо звернути увагу.

Підводячи підсумки, можна сказати, що всі присутні отримали не лише цінні знання, а й здобули чудові практичні навички і нове коло прекрасних знайомств, так необхідні для справжнього профспілкового лідера :)